• Detail firmy

HS INTERIER s.r.o.

Základní popis

Poskytování architektonických návrhů a dodávek interiérů na klíč.

Adresa

Křižíkova 52
186 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65409124
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  40

Výrobky, činnosti

Interiéry (architektonické)

Kontaktní údaje

Telefon: 777 291 048
Mobil: 603 553 692
WWW: www.hs-interier.cz
WWW: heimtex@heimtex.cz

Pobočky

HEIMTEX studio
Trousilova 1031/2
182 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.

Ing. arch. MgA. David Mateásko - MAD

Studio nabízí architektonické služby. Zabývá se navrhováním interiérů i exteriérů bytů a firem, designem či urbanismem. Některé naše realizace byly publikovány v odborných časopisech. Vybrané projekty naleznete na našich webových stránkách.

Area projekt, s.r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zajišťujeme zpracování architektonických studií, dokumentace (územní rozhodnutí, vydání stavebního povolení, provedení staveb, výběr zhotovitele), žádostí o dotace, rozpočtů staveb, výkazů výměr, průkazů energetické náročnosti budov apod. Navrhujeme interiéry, rodinné domy, budovy občanské vybavenosti, průmyslové, dopravní a inženýrské stavby.