• Detail firmy

BARTOŇ Miroslav

Základní popis

Prodáváme 3D cnc frézky, cnc stroje, modely, gravírky na kov a plasty, polyuretan, makety, vakuové komory. Dále nabízíme popisování, gravírování, výroba dílů na prototypy, rapid prototyping, cnc obrábění. Prodej programů CAD, CAM.

Adresa

Obvodová 3675
767 01 Kroměříž

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46157514
Rok založení:  1998
Počet zaměstnanců:  3
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prototypy a modely

Kontaktní údaje

E-mail: mirbarton@seznam.cz
WWW: www.mujweb.cz/www/mirbar

Kontaktní osoba

Bartoň - Majitel

Mobil: +420 604 447 520

Pobočky

InTeO s r.o.
Hulínská 2352
767 01 Kroměříž

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

SKALI - S - ELEKTRO Zdeněk Skalka

Provádíme veškeré silnoproudé i slaboproudé elektroinstalace a elektromontáže včetně projektování. Zajišťujeme rovněž revize elektriky, spotřebičů a elektrického nářadí, výchozí a pravidelné revize hromosvodů a uzemnění i elektrorevize při kolaudacích nových staveb nebo pro přihlášky k odběru elektřiny. Kompletní informace o činnosti firmy naleznete na našich internetových stránkách.

Blum-Novotest s.r.o.

Nabízíme laserové nebo dotekové sondy k měření a kontrole nástroje, měření obrobku a měřícího softwaru. Zajišťujeme kompletní technický servis včetně instalace a implementace do výroby. Dotykové sondy Blum jsou efektivním řešením ke zvýšení přesnosti a produktivity výrobního procesu.

G SERVIS CHRUDIM, spol. s r.o.

Specializujeme se na montáž, servis a údržbu vulkanizačních lisů a strojních zařízení. Zajišťujeme generální opravy, software pro řízení vulkanizačních lisů a rovněž stěhování strojů. Na vývoji nových vulkanizačních lisů spolupracujeme s tradičními českými výrobci. Naše společnost působí na trhu již od roku 1996, v současné době máme cca 50 zaměstnanců. Spokojený zákazník je naší prioritou.