• Detail firmy

DDD SERVIS s.r.o.

Adresa

K cihelnám 31
317 06 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  41694821
Rok založení:  1981
Počet zaměstnanců:  6

Výrobky, činnosti

Ultrazvukové zařízení na chytání myší a krys

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 240 467
Fax: +420 377 240 467
E-mail: ddd.servis@telecom.cz

Pobočky

DDD SERVIS s.r.o.
Libušská 104/313
142 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

ENcontrol s.r.o.

Zabýváme se vývojem systému, který Vám vyřeší vysoké náklady na energie, poskytne pohodlí a co nejvyšší bezpečnost osob i majetku. Vybrat si můžete ze široké škály produktů, například: spínače, měřiče, detektory, centrální jednotky a veškeré příslušenství. V případě, že se nemůžete rozhodnout, systém si lze i pronajmout.

HABLA CZ s.r.o.

Naše společnost se zabývá dekontaminaci zdravotnického odpadu. Dále zajišťujeme dodávky čistících, sanitačních a desinfekčních prostředků pro potravinářský průmysl a systémy pro přesné dávkování čistících prostředků. Provádíme sanitace potrubních systémů, sanitace a mazání pásových dopravníků v potravinářství, mytí lahví apod. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

EURO - Šarm spol. s r.o.

Dodáváme průmyslové chemikálie - organiku, anorganiku, specifické produkty a další pro různá odvětví po celé ČR. Zaměřujeme se chemikálie pro úpravu pitné, užitkové a odpadní vody, výrobu čistících prostředků a povrchovou úpravu kovů. Specializujeme se na výrobu kyseliny octové, peroxidu vodíku a desinfekčních prostředků PERSTERIL.