• Detail firmy

CORSAT s.r.o.

Základní popis

Prodej, montáž a servis televizních i satelitních antén, kabelových rozvodů, sledovacího okruhu CCTV, elektronické knihy jízd.

Adresa

K nemocnici 18
741 01 Nový Jičín

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25847112
DIČ:  CZ25847112

Výrobky, činnosti

Televizní antény

Kontaktní údaje

Telefon: +420 556 710 590
Fax: +420 556 710 590
E-mail: corsat@corsat.cz
WWW: www.corsat.cz

Kontaktní osoba

šindler Petr - Majitel

Petr Šindler - Generální ředitel

Telefon: 556 710 590
E-mail: corsat@corsat.cz
Další firmy v oboru

Ing. Vít Sláma

Nabízíme servis výpočetní techniky, sestavení počítačů, návrhy a realizace rozvodů datových sítí, instalace softwaru či odvirování počítačů.

K2 atmitec s.r.o.

Jsme předním výrobcem informačních systémů s letitými zkušenostmi, na trhu působíme téměř 25 let. Díky naší jedinečné 4D filozofii dodáme firmám komplexní ICT řešení na míru, od projektu, přes softwarová a hardwarová řešení, až po cloudové služby. Zaměřujeme se především na vývoj, implementaci a servis Informačního systému K2 a provoz vlastního Datového centra K2.

HTelektroinstalace & Servis s.r.o.

Realizujeme nové elektroinstalace, rekonstrukce a opravy starých rozvodů, pravidelnou údržbu elektroinstalací a elektrorevize jak pro domácnosti, tak i pro firmy. Provádíme výměnu HDV, elektroměrových skříní, kamerových systémů, anténních a satelitních rozvodů, opravy a instalace hromosvodů, montáž a údržbu protipožárních přepážek. Zajišťujeme zednické, malířské, a po dohodě, i úklidové práce.