• Detail firmy

LM trade Holešov v. o. s.

Základní popis

Poskytujeme kompletní servis při řešení problematiky zateplení objektů – tzn. tepelně-technické posouzení stávající obvodové konstrukce, návrh odpovíd

Adresa

Rymická 497
769 01 Holešov

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25330420
DIČ:  CZ25330420

Výrobky, činnosti

Zateplování objektů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 573 395 004
Mobil: +420 603 978 163
Fax: +420 573 395 004
E-mail: info@lmtrade.cz
WWW: www.lmtrade.cz

Kontaktní osoba

Ing. LIBOR PAVELKA - Jednatel

MILOSLAV ŠEFRÁNEK - Jednatel

Další firmy v oboru

SEPAS a.s.

Zabýváme se výrobou a zpracováním pěnového polystyrenu EPS. Nabízíme lisované výrobky - přepravní termoboxy, hlavy, věnečky, vajíčka, koule, zvonečky, srdíčka a kužely. Provádíme zateplení střech pomocí polystyrenových tvarovek a konturové řezání v rozměru 2D či zateplení potrubí. Specializujeme se na výrobu fasádních profilů.

Habako group s r. o.

Naše společnost se již několik let věnuje velkoobchodnímu prodeji hadic a příslušenství. V naší nabídce naleznete mnoho druhů hadic s různým použitím. Nabízíme hadice hydraulické, odsávací, hadice pro automobilový průmysl, benzinové, antiabrasivní a další. K hadicím nabízíme i kompletní příslušenství jako jsou spojovací materiály, těsnící materiály, lepidla, pryžové desky aj. Navštivte naše www.

ALUPRINT spol. s r.o.

Výroba a prodej etiket, štítků a samolepek z hliníku, pvc nebo papíru. Výroba hliníkových štítků a samolepek sítotiskovou metodou - tradice více než 15 let. Vyrábíme také nerezové štítky bez potisku s možností zaoblení rohů a připevňovacích otvorů.