• Detail firmy

MOJE, s.r.o.

Základní popis

MOJE, s.r.o. provádí komplexní činnost v oboru Průmyslové automatizace: * Montáž, programování a oživení programovacích logických automatů * Montáž a oživení frekvenčních měničů včetně jejich řazení PLC * Montáže a oživení rozvoden MaR

Adresa

Smetanova 2834
738 01 Frýdek - Místek

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65139381
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  18
Roční obrat:  40000000

Výrobky, činnosti

* Montáž a oživení frekvenčních měničů

včetně jejich řazení PLC

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 757 407
E-mail: zemanek.radim@seznam.cz
WWW: www.moje-sro.cz

Kontaktní osoba

Radim Zemánek - Jednatel

Další firmy v oboru

Porgest, a. s.

Zaměřujeme se na výrobu motorových vozidel včetně zajištění záručního i pozáručního servisu. Realizujeme přestavby dle ADR. Dodáváme sklápěčové korby, valníkové plošiny, hydraulické nakládací jeřáby, jednoramenné nosiče kontejnerů, nádrže na PHM a nádrže na oleje. Provádíme montáže zdvihacích plošin, montáže tachografů a pálení plazmou.

ČÍŽ Dalibor

Již téměř 25 let zajišťujeme prodej a servis měřící a regulační techniky SIEMENS. Nabízíme komplexní služby, od projektování řídících systémů MaR, přes jejich instalaci a uvedení do provozu, až po technikou pomoc a poradenství. Součástí poskytovaných služeb je rovněž programování pro regulátory UNIGYR a DESICO PX. Servis zajišťujeme nonstop.

Regulační technika s. r. o.

Zaměřujeme se na měření, regulace a řízení technologických celků. Zajišťujeme dispečerská pracoviště, kotelny, předávací stanice tepla, alternativní zdroje kompletně dle Vašich požadavků. Nabízíme prodej a servis plynových kondenzačních kotlů především výrobců GEMINOX, BAXI, VIADRUS a HAMWORTHY.