• Detail firmy

TOPOL - vytápěcí technika s. r. o.

Adresa

Moravská 5
352 01 Aš

Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25207016
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  10
Roční obrat:  13000000

Výrobky, činnosti

Olejové hořáky a topení olejem pro ústřední topení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 354 526 039
Telefon: +420 354 526 519
Mobil: +420 603 499 807

Kontaktní osoba

Ing. Stašek - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ENERGO - STEEL spol. s r.o.

Jsme expertní firma pro hodnocení velkých energetických zařízení. Našim klientům v dnešní době nabízíme profesionální služby v oblastech energetiky, projektování a inženýrství, úspory tepla vyregulováním otopné soustavy - kompletní realizace a můžete u nás navštívit poradenské informační středisko Státního fondu rozvoje bydlení. Na našich webových stránkách se lépe informujte a kontaktujte nás.

et Euro Teplo a.s.

Specializujeme se na výrobu a dodávku kachlových a krbových kamen. Dodáváme krbová kamna, kachlová teplovzdušná kamna, ekologické automatické kotle, teplovzdušné výměníky, akumulační teplovzdušná kamna, kouřovody, krbové vložky i teplovzdušná peletová kamna. Nabízíme také zakázkovou kovovýrobu. Zhotovujeme celonerezové solární sprchy, terasové ohřívače na dřevo, topeniště k udírně apod.

Projekt Pro s.r.o.

Zabýváme se návrhem, dodávkou, instalací, údržbou a správou nejnovější pokrokové osvětlovací a parkovací technologie. Automatické parkovací systémy LogiPark, které jsou vždy realizován na míru dané firmě. Parkovací systémy v oblasti off-street parking a on-street parking. Osvětlovací technologie - světlíků Ciralight. Jsme výhradním dodavatelem této osvětlovací technologie.