• Detail firmy

Ing. Jiří Šuran

Základní popis

Modernizace a opravy strojů

Adresa

Hlušice 23
503 56 Hlušice

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49521832

Výrobky, činnosti

Vstřikovací lisy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 490 423
Mobil: +420 737 863 074
Fax: +420 495 218 329
E-mail: info@suran-stroje.cz
WWW: www.suran-stroje.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Šuran

Další firmy v oboru

Tomáš Mahdalík - opravy stavebních strojů

Společnost byla založena v roce 2003. Poskytuje služby v oblasti oprav stavebních strojů, nákladních, užitkových a osobních vozidel. Pracujeme způsobem, který minimalizuje časové zatížení a snažíme se vytvořit ty nejvýhodnější podmínky a optimální řešení opravy při osobním jednání. Provádíme kompletní servis i pro náročné zákazníky. Snažíme se o ten nejlepší komfort, aby byly spokojeny obě strany.

FANUC Czech s.r.o.

FANUC Czech - prodej, technická podpora, servis a školení průmyslových robotů, CNC řídicích systémů, plnohodnotných obráběcích center Robodrill, drátořezů Robocut a plně elektronických vstřikovacích lisů Roboshot japonské značky FANUC. Jeden dodavatel, nekonečné možnosti.

PRESSHYDRAULIKA, s.r.o.

Naše firma vznikla v roce 1999. Od počátku se zabýváme vývojem a výrobou hydraulických lisů, hydraulických zařízení, elektronických ovládacích systémů a silových hydraulických prvků. Provádíme také modernizace a opravy starších hydraulických lisů. V našem katalogu najdete různé zvedací zařízení, nástroje a nářadí. Zajišťujeme programování řídících systémů strojů a výrobních linek.