• Detail firmy

DATACOM spol. s r. o.

Základní popis

Prodej počítačového vybavení a poskytování služeb v oblasti ekonomických informačních systémů

Adresa

Dělnická 21
434 01 Most

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62244582
DIČ:  CZ62244582
Rok založení:  1995

Výrobky, činnosti

Strukturovaná kabeláž

Kontaktní údaje

Telefon: +420 476 137 432
Mobil: +420 603 293 165
Fax: +420 476 137 432
E-mail: info@datacomsro.cz
WWW: www.datacomsro.cz

Kontaktní osoba

ing. Jiří Šretr - Ředitel

Další firmy v oboru

JS a partner s.r.o.

Zabýváme se vývojem softwaru na zakázku pro střední i větší firmy. Nabízíme vývoj podnikových aplikací, outsourcing správy počítačových sítí, proces systémové integrace, podnikové informační systémy pro firemní prostředí, optimalizace IT infrastruktury apod. Veškeré IT řešení zajišťujeme na míru dané firmy a požadavků klienta.

LOGUP, spol. s r.o.

Firma je autorizovaným distributorem firmy SKF. Firma byla založena v roce 1992 jako velkoobchod a maloobchod s ložisky a souvisejícími produkty. Naše firma nabízí těsnění, ložiska, maziva, lepidla a tmely, nářadí, pojistky a pístní kroužky a speciální přísady do motorových paliv a olejů. Pro kompletní seznam našeho sortimentu navštivte naše webové stránky. Budeme se těšit na vzájemnou spolupráci.

SOLARMONITORING s.r.o.

Specializujeme se na fotovoltaické elektrárny. Na trh jsme vstoupili s novým systémem zvyšujícím účinnost provozu obnovitelných zdrojů energie, neustále pracujeme na jeho vylepšení. V současné době zajišťujeme kompletní služby pro správu fotovoltaických elektráren. Neváhejte nás kontaktovat a zajistit si efektivní provoz Vaší fotovoltaické elektrárny.