• Detail firmy

VEROMA spol. s r.o.

Základní popis

Zajišťujeme výrobu plastových výrobků od 2 cm3 do 340 cm3. Zajistíme výrobu formy, její odzkoušení a následnou výrobu. Nabízíme vysokou flexibilitu, která je výhodná zejména u malých serií.

Adresa

Ke Kaštánku 236
252 18 Úhonice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  44684053

Výrobky, činnosti

Pozemní stavby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 311 670 795

Kontaktní osoba

Hana Šmídová - Ředitel

Mobil: 602 154 108

Ing. Petr Šmíd - Jednatel

Mobil: 602 320 174
E-mail: veroma-sro@email.cz
WWW: www.veroma.cz

Zařazení v katalogu

Pobočky

ŠMÍD a spol., s.r.o.
Na Vlečce 357
252 18 Úhonice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Milan Vít

Již více než 25 let se zabýváme výrobou forem a nástrojů. Výrobní program zahrnuje vstřikovací a sklářské formy (ocelové i tvrdokovové) a lisovací nástroje. Naše nástrojárna zajišťuje nejen výrobu, ale i konstrukci a odzkoušení forem či nástrojů. Formy a nástroje vyrábíme dle výkresové dokumentace nebo dle vzorku výlisku. Některé ukázky našich výrobků naleznete na webových stránkách firmy.

REMS Česká republika s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem strojů či nástrojů pro opracování trubek. Nabízíme dutinky a oka, kotoučové i šavlové pily, ohýbačky trubek, odhrotovače, pilové listy, akumulátorové vrtací šroubováky, odstředivé čerpadla a další. Zaměřujeme se na prodej nářadí k čištění kanálů a prodej strojů pro svařování plastových trubek.

3D Tech s.r.o.

Specializujeme se na zakázkovou výrobu prototypů. Vyrábíme plastové prototypy, kovové prototypy, makety a kontrolní přípravky, prototypové formy, prototypové odlitky, voskové odlitky. Zajišťujeme 3 a 5 osé obrábění, reverzní inženýrství, CAD modelování dat, Rapid prototyping apod.