• Detail firmy

VEROMA spol. s r.o.

Základní popis

Zajišťujeme výrobu plastových výrobků od 2 cm3 do 340 cm3. Zajistíme výrobu formy, její odzkoušení a následnou výrobu. Nabízíme vysokou flexibilitu, která je výhodná zejména u malých serií.

Adresa

Ke Kaštánku 236
252 18 Úhonice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  44684053

Výrobky, činnosti

Pozemní stavby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 311 670 795

Kontaktní osoba

Hana Šmídová - Ředitel

Mobil: 602 154 108

Ing. Petr Šmíd - Jednatel

Mobil: 602 320 174
E-mail: veroma-sro@email.cz
WWW: www.veroma.cz

Zařazení v katalogu

Pobočky

ŠMÍD a spol., s.r.o.
Na Vlečce 357
252 18 Úhonice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

TESPOL Kolín - LISOVNA PLASTŮ s.r.o.

Zaměřujeme se na lisování a vstřikování plastů. Zajišťujeme výrobu plastových dílů a komponentů pro různá odvětví průmyslu (elektrotechnický, automobilový, potravinářský, hračkářský). Pro vstřikování plastů vlastníme certifikát ISO 9001. Námi vyrobeny produkty jsou vysoce kvalitní, a to díky používání nejmodernějších technologií a mnohaletých zkušeností našich zaměstnanců.

Stabilplastik spol. s r.o.

Zajišťujeme výrobu a prodej přepravních palet, výrobků z recyklovaného plastu a mobilních silničních svodidel. Palety lze i pronajmout. Provádíme bezplatnou likvidaci plastových odpadů. Sídlíme v Měšicích u Prahy.

3D Tech s.r.o.

Specializujeme se na zakázkovou výrobu prototypů. Vyrábíme plastové prototypy, kovové prototypy, makety a kontrolní přípravky, prototypové formy, prototypové odlitky, voskové odlitky. Zajišťujeme 3 a 5 osé obrábění, reverzní inženýrství, CAD modelování dat, Rapid prototyping apod.