• Detail firmy

RESPO s. r. o.

Základní popis

Zajišťování staveb na klíč, zateplování a rekonstrukcí. Poskytování poradenství v oblasti rozpočtování a kalkulací stavby.

Adresa

Lety 226
252 29 Dobřichovice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  18620973
DIČ:  CZ18620973

Výrobky, činnosti

Zajišťování staveb na klíč,

Zajišťování staveb na klíč, zateplování a rekonstrukcí. Poskytování poradenství v oblasti rozpočtování a kalkulací stavby.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 711 974
Telefon: +420 257 710 393
WWW: www.sweb.cz/respolety

Kontaktní osoba

ing. Věra Hůlová - Jednatel

Další firmy v oboru

Tomáš Sedlák

Sklenářství Mělník zajišťuje veškeré sklenářské práce, od výroby a prodeje skla či výroby zrcadel na zakázku, až po zasklívání dveří, oken, výloh, balkonů, lodžií, skleníků. Vyrábíme skleněné desky, skleněné interiérové dveře, skleněné police, dvojskla, akvária. Provádíme broušení skla. Zastřešujeme pergoly. Nabízíme rovněž polykarbonát a plexisklo. Náš sortiment zahrnuje i příslušenství k oknům.

ZÁMEČNICKÉ A KOVÁŘSKÉ PRÁCE - Josef Hildebrand

Zámečnickou výrobou a uměleckým kovářstvím se zabýváme již 30 let. Náš výrobní program zahrnuje vrata, ploty, brány, mříže, zábradlí, vitríny, regály, kovové konstrukce, kovové dobové repliky, kované postele, rekvizity, vývěsní štíty a mnoho dalšího. Vyrábíme ze železa, nerezu, mosazi a mědi. Naší druhou činností jsou opravy a servis čtyřkolek, skútrů a motorek. Čtyřkolky rovněž prodáváme.

EFB s.r.o.

Zaměřujeme se na dovoz a prodej luxusního dveřního a okenního kování. Poskytujeme také poradenství pro architekty a projektanty v oblasti stavebního kování. Naše produkty jsou vhodné pro všechny typy projektů - byty, kanceláře a další objekty s vysokými nároky na kvalitu a užitnou hodnotu.