• Detail firmy

ELPRAMONT s. r. o.

Základní popis

Dále nabízíme montáže a opravy měřicí a regulační techniky, kompenzačního zařízení, revize elektrického zařízení, montáže a opravy hromosvodů. Provádění staveb.

Adresa

Bělkovice-Lašťany 424
783 15 Bělkovice - Laštany

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25852914

Výrobky, činnosti

Elektroinstalace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 389 229
Mobil: +420 724 059 958
Mobil: +420 602 714 549
E-mail: elpramont-sro@seznam.cz
WWW: www.elpramont.cz

Kontaktní osoba

Václav Zeman - Jednatel

Miloslav Lakva - Jednatel

Další firmy v oboru

Rostislav Faltýnek

Zabýváme se prodejem a montáží wifi, satelitní techniky a počítačů. Nabízíme opravy, servis a instalace počítačů. Zajišťujeme správu podnikových nebo soukromých sítí. Zaměřujeme se na programování webových stránek.

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.