• Detail firmy

ARBOREA s. r. o.

Základní popis

Povádíme projekci zahradních a krajinářských úprav, kompletní realizace výsadeb, údržbu veřejné i firemní zeleně a soukromých zahrad. Maloobchodní prodej v HORTICENTRU ve Slušovicích.

Adresa

Březová 96
763 15 Březová

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15527379
DIČ:  CZ15527379
Rok založení:  1991
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Realizace a údržba zeleně

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 983 454
Mobil: +420 602 511 558
Mobil: 602 743 519
E-mail: arborea@volny.cz
WWW: www.arboreabrezova.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Divila - Jednatel

Petr Šafránek - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Marek Štochl, Ph.D

Specializujeme se na zahradnické služby. Zabýváme se údržbou zeleně, výsadbou stromů, keřů a další. Pečujeme o trávník a v nabídce našich služeb máme i hnojení nebo likvidaci škůdců. Máme zkušenosti se zakládáním záhonů, trávníků a rekonstrukcí zahrad. Zaměřujeme se na poradenství v oblasti údržby veřejné zeleně.

ARBO - zahradnictví s.r.o.

Zabýváme se zakládáním nových zahrad, rekonstrukcí starých zahrad, výsadbou uličních stromořadí, sídlištní zeleně. Provádíme kompletní realizaci zahrad a parků, sadové a vegetační úpravy nebo zakládání trávníků a skalek. Pěstujeme a prodáváme anglické růže a mnoho dalších rostlin a dřevin.

Renáta Jebavá

Naše květinářství se specializuje na kompletní svatební květinový servis. Nabízíme i různé sezónní dekorace (vánoční, velikonoční), vazby ze suchého přírodního materiálu, kytice dárkové - pro významná jubilea, promoce či svátky, také smuteční květiny, věnce a stuhy.