• Detail firmy

HOTEL ATOL

Adresa

Rudná u Prahy 951
252 19 Rudná

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25671731

Výrobky, činnosti

Hotely

147 pokojů, z toho 3 bezbariérové. Všechny pokoje jsou vybaveny samostatným WC a koupelnou s vanou. V hotelu je možné pouze ubytování se snídaní.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 311 670 708
Fax: +420 311 670 700
E-mail: info@praharesort.cz

Kontaktní osoba

Olga Vávrová

Zařazení v katalogu

Pobočky

IMPECO market s.r.o.
Na rybářce 13
160 00 Praha 6 - Vokovice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Penzion v polích, s.r.o.

Provozujeme Penzion a restauraci v Číčovicích, nedaleko Prahy. Dům, ve kterém se penzion nachází je z 18. století a je citlivě zrestaurován. Součásti penzionu je i restaurace s venkovní terasou, bazén, dětský koutek a parkoviště. Na letiště je to od nás jen 5 minut. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Hospoda u Beníšků

Provozujeme restauraci s možností ubytování v centru Mělníka. V příjemném prostřední naší hospůdky si můžete vybrat z bohaté nabídky jídel i nápojů. Ubytujeme Vás v zrekonstruovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Prostory restaurace jsou ideální k pořádání různých oslav či firemních akcí nebo zájezdů. Připojení k wi-fi je v celém objektu. Těšíme se na Vaši návštěvu!

SPORTCENTRUM Brandýs s.r.o.

Nabízíme ubytování, sportovní vyžití, wellness a kongresové služby v hotelu Sportcentrum, který se nachází v klidné části Brandýsa nad Labem. Poskytujeme slevy pro studenty, seniory a BENEFIT programy.