• Detail firmy

TVO s. r. o.

Základní popis

TECHNICKÝ VELKOOBCHOD zámky, panty, těsnění pro el. rozváděče, držadla, klavírové panty, přezkové uzávěry a jiné kování pro průmyslové použití, plynové vzpěry

Adresa

V Braňce 213
252 17 Tachlovice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25096826

Výrobky, činnosti

TECHNICKÝ VELKOOBCHOD

zámky, panty, těsnění pro el. rozváděče, držadla, klavírové panty, přezkové uzávěry a jiné kování pro průmyslové použití, plynové vzpěry

Kontaktní údaje

Telefon: +420 311 678 430
Fax: +420 311 670 994
E-mail: tvo.dirak@volny.cz
WWW: www.tvo-dirak.cz
Další firmy v oboru

EFB s.r.o.

Zaměřujeme se na dovoz a prodej luxusního dveřního a okenního kování. Poskytujeme také poradenství pro architekty a projektanty v oblasti stavebního kování. Naše produkty jsou vhodné pro všechny typy projektů - byty, kanceláře a další objekty s vysokými nároky na kvalitu a užitnou hodnotu.

Richter, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem systémů generálního klíče, čipových přístupových systémů, hotelových přístupových systémů a dalšího vybavení pro zabezpečení majetku. Dodáváme kování, zámky, cylindrické vložky do dveří, sejfy a další. Samozřejmostí je odborná montáž, servis a opravy.

KOOPEREX, s.r.o.

Nabízíme velkoobchodní prodej strojních dílů pro kovovýrobu - zámky, výklopné páky, těsnicí a zasklívací profily, lemovky, klavírové panty, vzpěry, upínací páčky, držáky a těsnění. Dodáváme díly pro výrobu rozváděčů i adaptéry pro plynové láhve.