• Detail firmy

DAYMOON a.s.

Základní popis

Výroba kapesnich svítilen kovových, plastových a kombinovaných. Galvanické povrchové úpravy kovových dílů (zinkování, niklování, moření, mědění, fosfátování, chromatování), práškové lakování, kovovýroba - lisování za studena, výroba nástrojů a forem.

Adresa

Fügnerova 51
405 01 Děčín 1

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61534056
DIČ:  CZ61534056
Rok založení:  1994

Výrobky, činnosti

Galvanické povrchové úpravy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 412 516 107
Fax: +420 412 516 107
E-mail: daymoon@daymoon.cz
WWW: www.daymoon.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vojtěch Sedláček - Předseda představenstva

Alena Nováková - Obchodní ředitel

Telefon: +420 412 583 127
E-mail: novakova@daymoon.cz
Další firmy v oboru

METALURGIE Rumburk s.r.o.

Jsme tradiční slévárnou šedé litiny (litiny s lupínkovým grafitem – LLG) a od roku 2010 tvárné litiny (litiny s kuličkovým grafitem – LKG). Máme dlouholeté zkušenosti s kusovou a malosériovou výrobou odlitků určených pro stavbu obráběcích strojů. Vyrábíme odlitky pro stavební stroje, potravinářský průmysl atd.

LOGUP, spol. s r.o.

Firma je autorizovaným distributorem firmy SKF. Firma byla založena v roce 1992 jako velkoobchod a maloobchod s ložisky a souvisejícími produkty. Naše firma nabízí těsnění, ložiska, maziva, lepidla a tmely, nářadí, pojistky a pístní kroužky a speciální přísady do motorových paliv a olejů. Pro kompletní seznam našeho sortimentu navštivte naše webové stránky. Budeme se těšit na vzájemnou spolupráci.

Plotové centrum Ústí nad Labem

Prodej a montáž plotů a oplocení včetně příslušenství. Sloupky, sítě, tkaniny, branky a brány k různým objektům včetně montáže. Pletivo upravujeme dle požadavků. Nabízíme oplocení svařované, kované, hliníkové a plastové včetně příslušenství a doplňků.