• Detail firmy

PROSTAV alfa, s.r.o.

Základní popis

Provádění staveb, jejich změn a odstraňování. dřevostavby-ekonomické stavby inženýrská činnost v investiční výstavbě činnost technických poradců truhlářství zprostředkování služeb zprostředkování obchodu specializovaný maloobchod

Adresa

Dolní Bohušice 815
582 91 Světlá nad Sázavou

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25977059
DIČ:  CZ25977059

Výrobky, činnosti

Provádění staveb, jejich změn a odstraňování.

Provádění staveb, jejich změn a odstraňování.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 220 688
Fax: +420 569 453 112
E-mail: novak@stavbyeko.cz
WWW: www.stavbyeko.cz

Kontaktní osoba

Luboš Novák - Jednatel

Mobil: +420 602 261 601
E-mail: novak@stavbyeko.cz
Další firmy v oboru

Jiří Tuček

Zaměřením naší společnosti je stavební a technický dozor na stavbách a inženýrsko-investiční činnost. Věnujeme se výstavbě menších objektů a RD na klíč. Dodáváme a montujeme dřevěná Eurookna do nízkoenergetických a pasivních domů. Působíme nejenom v Praze a Středočeském kraji, ale také na Vysočině. Realizované zakázky a reference naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás oslovit!

ZEDNICTVÍ Šemík

Nabízíme, mimo jiné, výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce RD a bytů. Realizujeme pokládku zámkové a kamenné dlažby, sádrokartony, obklady, zateplení fasád - "Zelená úsporám". Dále provádíme zemní práce.

Zbyněk Vejvoda

Věnujeme se zateplování budov. Provádíme veškeré stavební práce v součinnosti s pracemi řemeslnými - zajistíme komplexní výstavbu průmyslových objektů, bytových a rodinných domů, obchodních prostor. Rekonstruujeme části budov, bytová jádra, pracujeme se sádrokartonem. Provozujeme autodopravu užitkovým vozem.