• Detail firmy

GAPA cz a.s.

Základní popis

Výroba, prodej a servis vah vč.kalibrací a ověřování. Výroba, prodej a opravy mísících center betonu vč.vážicích systémů.Výroba, prodej a servis vah. Váhy automobilové, dynamické, vagónové, můstkové, pytlovací, jeřábové, obchodní, počítací,

Adresa

Vážní ul.čp.981
500 03 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62063324
DIČ:  CZ62063324
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  25
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Prvky ocelových konstrukcí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 545 139
Telefon: +420 495 542 004
Fax: +420 495 542 004
E-mail: info@gapa-vahy.cz
WWW: www.gapa-vahy.cz

Kontaktní osoba

Petr Gápa - Jednatel

Veronika Hofman van Beek

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

INFIT-MILLING s.r.o.

Naše společnost se již od roku 1991 zabývá kovoobráběním. Specializací firmy je obrábění přesných dílů převážně z materiálů Al slitin. Disponujeme obráběcími centry DECKEL MAHO včetně souvislého pětiosého obrábění. Kontrola dílů je prováděna na CNC souřadnicovém měřícím stroji WENZEL. Klademe důraz na přesnost výrobků a díky dlouholetému působení na trhu garantujeme kvalitně odvedenou práci.

ELEKTRO DRAPAČ s. r. o.

Vyrábíme světelné i nesvětelné reklamy, prosvícené LED nebo zářivkami. Naše společnost Vám zajistí vše od návrhu až po finální instalaci, na přání vyřízení potřebných povolení a zajištění dlouhodobého servisu. Světelná reklama je vizitkou Vaší společnosti. Zvedněte si úroveň. Naším hlavním krédem je vysoká kvalita a splnění všech přání zákazníků. Hlavní je pro nás ta největší spokojenost.

VAPOS spol. s r.o.

Jsme výrobcem výklopných i pevných tažných zařízení k osobním vozidlům. Vyvíjíme a navrhujeme technologie a obráběcí stroje. Produkujeme zakázkovou výrobu přesných strojírenských součástí a vlastních obráběcích center.