• Detail firmy

HUSÁK & HUSÁK s. r. o.

Základní popis

Provádíme zemní práce strojem JCB 3CX Turbo s 6-ti účelovou nakládací lopatou včetně paletizačních vidlí, s ramenem bagru o dosahu do hloubky 6 m.

Adresa

Jana Skácela 1228
691 41 Břeclav

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25509381

Výrobky, činnosti

Provádíme zemní práce strojem JCB 3CX Turbo s 6-ti

účelovou nakládací lopatou včetně paletizačních vidlí, s ramenem bagru o dosahu do hloubky 6 m.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 519 322 353
Mobil: +420 602 504 020
Fax: +420 519 322 353
WWW: www.husak.cz
Další firmy v oboru

Ing. Jaromír Medek - Moravský zeměvrtný závod

Činnost společnosti je zaměřena na geologické práce. Specializujeme se na hluboké vrty do hloubky cca 200 m a hloubení studní zejména v nesoudržných horninách (jíly, písky, štěrky apod.). Dále provádíme sanační práce, inženýrsko-geologické a hydrogeologické průzkumy, čerpací zkoušky a mnoho jiného. Věnujeme se rovněž likvidacím ekologických havárií. Popis všech služeb naleznete na našich www.

Flow Jet s.r.o.

Naše firma se specializuje na bezvýkopové pokládání inženýrských sítí technologií Flow Tex, což je moderní a ekologicky výhodná bezvýkopová technologie.

V.Y.O.s.r.o.

Naše firma je zaměřena na výstavbu a rekonstrukce bytových i nebytových objektů, opravy fasád včetně zateplení a výměny oken. Nabízíme prodej okapů a žlabů. Zajišťujeme sanace poškozených balkonů a lodžií - veškeré práce včetně dodávky materiálu s atesty a jednání s úřady. Veškeré práce provádíme se zárukou 36 až 60 měsíců. Obrátíte-li se na nás, zhotovíme Vám nabídku zdarma.