• Detail firmy

VODOHOSPODÁŘSKÁ SPOLEČNOST DOBŘÍŠ s. r. o.

Adresa

Jiráskova 656
263 01 Dobříš

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49549677

Výrobky, činnosti

Vodovody - hlavní rozvody

Úprava vody | Zásobování | Rozbory vody | Prameniště

Kontaktní údaje

Telefon: +420 318 521 108
Fax: +420 318 521 108
E-mail: vhs.dobris@cmail.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Kolařík - Jednatel

Miroslava Masopustová - Prokurista

Telefon: 318 520 924
Další firmy v oboru

TZB Kladno s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti technického zařízení budov (TZB), a to od návrhu a vypracování projektové dokumentace, přes technickou podporu, až po stavební dozor. Součástí služeb je i zajištění výběrového řízení na dodavatele stavby. Činnost naši společnosti je zaměřena na zdravotechniku, rozvody plynu, kanalizace a vody, vytápění, větrání a vzduchotechniku, klimatizaci a chlazení, MaR.

Jonák s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti staveb a rekonstrukcí. Poskytujeme veškeré stavební práce včetně zateplování, rekonstrukcí objektů, montáží sádrokartonů a terénních úprav okolo Vašeho pozemku. Dále se zabýváme pokládáním podlah, elektroinstalacemi, malířskými či instalatérskými pracemi. Při vykonávání činností používáme pouze kvalitní materiál a snažíme se práci provést co nejrychleji.

LUMIAL - Milan Poncar

Nabízíme kompletní realizace koupelen na klíč. Zajišťujeme vytvoření 3D návrhu, dodání stavebního materiálu a provedení kompletních stavebních prací. Provádíme obkladačské, zednické, instalatérské, topenářské, elektrikářské, plynařské a sádrokartonářské práce. Zajišťujeme přestavby litinových kotlů na automatické kotle na uhlí.