• Detail firmy

KOWAT s. r. o.

Základní popis

Prodej spojovacího materiálu a kotevní techniky Mungo. Výroba a prodej domovních i průmyslových bran. Instalace průmyslových závor značky DEA.

Adresa

Kosova Hora 5
262 91 Kosova Hora

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47544406

Výrobky, činnosti

Zámečnické dílny

Kontaktní údaje

Telefon: +420 318 822 905
E-mail: trachta@kowat.cz
WWW: www.kowat.cz

Kontaktní osoba

Josef Weis - Jednatel

Mobil: +420 603 554 246
Mobil: +420 736 647 590
Další firmy v oboru

HFH STROJNÍ ŘEPÍN s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu. Vyrábíme ocelové konstrukce, kovové regály, zábradlí, rampy, balkony a jiné ocelové části budov. Provádíme děrování profilů a povrchové úpravy kovů, jako je zinkování a lakování komaxitem. Používané strojní vybavení naleznete na našich webových stránkách, kde jsou i reference realizovaných zakázek.

Miroslav Liederhaus - Kovovýroba

Nabízíme kompletní kovaný sortiment včetně kombinace se sklem. Specializujeme se zejména na svítidla, interiérové doplňky a výrobu atypických produktů na zakázku.

KND s.r.o.

Nabízíme nástrojářské práce. Provádíme drátové řezání a hloubení. Naše firma má dlouholeté zkušenosti v oboru nástrojářství a drátovém řezání. Nabízíme Vám výrobu lisovacích postupových nástrojů, forem, přípravků a náhradních dílů. Opravy lisovacích nástrojů, klasické kovoobráběčské práce frézování a rovinné broušení. Pro kompletní zjištění služeb navštivte naše webové stránky.