• Detail firmy

KK TECHNOING spol. s r. o.

Základní popis

Firma Technoing nabízí komplexní službu v řešení protihlukových opatření a je schopna splnit zakázky od vypracování projektu až po konečnou montáž přímo u zákazníka.

Adresa

Rosovická 1896
263 01 Dobříš

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45145067

Výrobky, činnosti

Stavební zámečnictví

průmyslové odhlučnění

Kontaktní údaje

Telefon: +420 318 690 345
Fax: +420 318 690 334
E-mail: technoing@guick.cz
WWW: www.technoing.cz

Kontaktní osoba

ing. Jiří Kovařík - Jednatel

Mobil: 602 194 068
Další firmy v oboru

J+B Konstrukce s.r.o.

Nabízíme služby stavebního zámečnictví. Vyrábíme vinuté trubky pro předpjatý beton a mostní konstrukce o různých průměrech. Dodáváme kovové kabelové průchody a kabelovody Sandrik. Na zakázku jsme schopni vyrobit kovové konstrukce, kovové palety, kovové brány, kovové pojízdné brány, kovové schodiště, kovové zábradlí aj. Vše na základě Vámi dodaných specifikací.

ZÁMEČNICKÉ A KOVÁŘSKÉ PRÁCE - Josef Hildebrand

Zámečnickou výrobou a uměleckým kovářstvím se zabýváme již 30 let. Náš výrobní program zahrnuje vrata, ploty, brány, mříže, zábradlí, vitríny, regály, kovové konstrukce, kovové dobové repliky, kované postele, rekvizity, vývěsní štíty a mnoho dalšího. Vyrábíme ze železa, nerezu, mosazi a mědi. Naší druhou činností jsou opravy a servis čtyřkolek, skútrů a motorek. Čtyřkolky rovněž prodáváme.

Jaroslav Kindl

Nabízíme služby v oblasti zámečnictví a kovovýroby. Zabýváme se výrobou ocelových konstrukcí, regálů, mříží, poklopů, rámů, vrat i s pojezdem, bran, plotů, zábradlí, skleníků a mnoho dalšího. Přijímáme objednávky do 1000 ks.