• Detail firmy

Rekreační areál U Mlýna

Adresa

Jedlová 200 - Stará Voda
353 01 Mariánské Lázně

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64855651
Rok založení:  1992

Výrobky, činnosti

Penzion, vytápěné chaty

- penzion + vytápěné chaty se sociálním zařízením nedaleko Mar.Lázních - rekreace: chráněná krajinná oblast Českého a Slavkovského lesa - restaurace v areálu, možnost rodinných oslav, školení a svateb - služby: půjčovna horských kol, vyjížďky na koních, hřiště

Kontaktní údaje

Telefon: +420 354 691 237
Mobil: +420 608 023 031
E-mail: u.mlyna@seznam.cz
WWW: www.u-mlyna.cz

Kontaktní osoba

Jana Němcová Získalová

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Przedsiębiorstwo RAMATECH Sp. z o.o. Hotel Eva ***

Hotel Eva se vyznačuje krásným okolím. Nachází se na břehu řeky Visly. V blízkosti se nachází přístav, který před lety pustil na Visle plavby, kajaků a Karola Wojtyly. K dispozici našim hostům jsme také Krakov Voda tramvaje a pronajmout kánoe. Po vodními atrakcemi vás zveme na večerní slavnost v zahradě. Budeme velmi rádi, vítám vás!

PETRA AH, s. r. o.

Hotel Petra nabízí kvalitní ubytování v Liberci v atraktivní lokalitě pod Ještědem a zároveň 10 minut od centra Liberce. Hotel je ideální pro rodiny s dětmi i konání firemních akcí. V celém hotelu je zajištěný bezbariérový přístup.

Hana Hašková

Cestovní agentura ORCHIDEA nabízí zájezdy do celého světa od cca 200 CK, pobytové i poznávací, vlastní dopravou, autobusem nebo letecky do celého světa, levné letenky, eurovíkendy nebo lázeňské pobyty, cestovní pojištění. Na požádání Vám sestavíme a zajistíme zájezd dle Vašeho přání jak pro jednotlivce tak pro kolektivy. V cestovním ruchu pracujeme již 20 let.