• Detail firmy

Oldřich Kolman

Základní popis

Silniční motorová nákladní doprava

Adresa

Havlíčkova 41/1781
350 02 Cheb

Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  11380519

Výrobky, činnosti

Silniční motorová nákladní doprava

Silniční motorová nákladní doprava Silniční motorová nákladní doprava

Kontaktní údaje

Telefon: 354 438 035
Mobil: 724 245 850
E-mail: autokolman@cbox.cz

Kontaktní osoba

Oldřich Kolman - Majitel

Další firmy v oboru

O.K. Trans Praha spol. s r.o.

Realizujeme mezinárodní a vnitrostátní přepravní služby i logistický a spediční servis. Zajišťujeme mezinárodní přepravu zboží v rámci celé Evropy a zemí mimo EU. Zabezpečujeme služby logistiky na míru včetně uskladňování zboží, vedení skladové evidence a distribuce zboží až k odběrateli. Poskytujeme pronájem skladovacích prostor o velikosti 10 000 m2. Nabízíme řešení celní deklarace.

TRANS-KOP Agnieszka Stradomska

Společnost Trans-Kop byla založena v roce 2005 v Sandomierz. Pouze s jedním traktorbagr byla omezena činnost společnosti. V průběhu let a každého zákazníka s našimi službami spokojeni, společnost rozšířila v mnoha ohledech. V současné době je naše flotila se skládá z nákladní automobily, bagry, nakladače, bagry aktiv. Existuje vysoká zážitek.

BETA, spol. s r. o.

Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní kontejnerovou dopravu i přepravu námořních kontejnerů z evropských přístavů Hamburg, Bremerhaven či Rotterdam. Zajišťujeme přepravu kontejnerovými návěsy a tahači. Silniční kontejnerovou přepravu zboží realizujeme včetně vyřízení veškerých přepravních povolení.