• Detail firmy

AKUROS s.r.o.

Adresa

Mírová 6
350 01 Cheb

Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26359707
Rok založení:  1990

Výrobky, činnosti

Akumulátory a baterie

- opravy, renovace, montáž, sestava, regenerace aku. baterií Pb

Kontaktní údaje

Telefon: +420 354 433 109
Mobil: +420 603 482 645
E-mail: akuros@wo.cz

Kontaktní osoba

Jan Mrázek

Další firmy v oboru

AMTECO spol. s r.o.

Dodáváme technologické linky pro dopravu, průmyslové váhy a dávkovací zařízení sypkých materiálů. Prodáváme pásové dopravníky, šoupátkové uzávěry, komorové podavače a navazující skluzové váhy. Nabízíme zařízení pro navažování a dávkování sypkých materiálů, pneumatickou dopravu pro sypké materiály, pásové podavače vážící, posuvná zařízení pro železniční vlečky.

EKOTERMEX a.s.

Specializujeme se na kompletní služby v oblasti spalování a likvidace odpadů. Disponujeme moderními spalovacími jednotkami pro spalování tekutých i tuhých odpadů. Rovněž u nás naleznete i zařízení pro odvod spalin do atmosféry. Zabezpečujeme odstraňování průmyslových odpadů, spalování průmyslových odpadů, likvidaci nebezpečného odpadu, ekologickou likvidaci skládek či likvidaci autovraků.

CEHA KDC elektro k.s.

Velkoobchod s prodejem kompletního elektroinstalačního materiálu. Nabízíme kabely, rozvaděče, jističe, stykače, relé, trafa, lišty, trubky, svítidla, žárovky, zářivky, ovládací hlavice, pojistky, vypínače, zásuvky (i 380V), nářadí, baterie a mnoho dalšího.