• Detail firmy

ComArr s.r.o.

Základní popis

komplexní dodávky informačních technologií, software, tvorba speciálního programového vybavení na zakázku, komplexní software pro hotely a restaurace, komunikační software, software pro vytěžování dopravy, geograficky

Adresa

Tolarova 291
533 51 Pardubice 17

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15050084
DIČ:  CZ15050084

Výrobky, činnosti

Software na zakázku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 889 111
Fax: +420 466 415 481
E-mail: info@comarr.cz
WWW: www.comarr.cz

Kontaktní osoba

RNDr. Pavel Heřman - Jednatel

ing. Ivan Vacík - Jednatel

ing. Josef Pospíšil - Jednatel

Telefon: +420 466 889 126
Další firmy v oboru

EKPS s.r.o. CHRUDIM

Dodáváme zdvihací techniku a řídící systémy skladového hospodářství. Opravujeme a modernizujeme regálové zakladače. Zajišťujeme komplexní služby - počáteční návrh, projekt, konstrukční řešení, výrobu, montáže, oživení, revize, záruční servis i pozáruční servis.

Profi-Seo s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti tvorby prezentací a elektronických obchodů, disponujeme dlouholetými zkušenostmi. Připravíme pro Vás webovou prezentaci, která bude oporou Vašemu podnikání a pomůže Vám zvýšit zisk či získat nové zákazníky. Neváhejte se na nás obrátit. Naši specialisté jsou tu pro Vás, aby Vás bylo opravdu vidět.

EKODATA s.r.o.

Jsme dodavatelem ekonomického softwaru pro malé, střední i velké firmy. Specializujeme se na dodávku informačního systému SIDUS. Dodáváme modulový ekonomický software, informační systémy pro zemědělce i informační systémy pro výrobu. Věnujeme se implementaci podnikových systémů včetně zaškolení.