• Detail firmy

MAURING spol. s r.o.

Adresa

Čechova 20/278
370 12 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25166514
Rok založení:  1997

Výrobky, činnosti

Inženýring

Kontaktní údaje

Telefon: +420 386 353 203
Telefon: +420 386 353 204
Fax: +420 386 353 219
E-mail: mauring@mauring.cz
E-mail: inkomo@cb.bohem-net.cz
WWW: www.mauring.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ludmila Kubátová - Jednatel

Michal Frček - Jednatel

Další firmy v oboru

Dřevostavby Štika s.r.o.

Stavíme a projektujeme dřevostavby. Postavíme a navrhneme malou pergolu, altán, chatku nebo rodinný dům. Specializujeme se na dodání a montáž dřevěné konstrukce, která je tradičně tesařsky vázána, ovšem při použití moderní technologie. Konstrukce dodáváme do fáze hrubé stavby tak, aby byl objekt plně funkční.

Chemická obchodní společnost s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti úpravy a čištění technologických vod, a to od projekce, přes dodávky, až po servis. Navrhujeme optimální řešení na ochranu vody proti korozi, tvorbě usazenin či růstu biologie. Díky moderní technologii a postupům i dlouholeté praxi v oboru garantujeme dlouhou životnost Vašeho provozu a rychlou návratnost investic.

EASY POWER s.r.o.

Zajišťujeme připojení k distribuční soustavě elektrické energie. Budujeme a provozujeme lokální distribuční soustavy - LDS. Poskytujeme komplexní služby v energetice, včetně zajištění projektové dokumentace pro stavební řízení i poradenství. Snažíme se v tomto monopolním odvětví nabídnout investorům i jiné možnosti, než jsou nabízeny třemi tradičními dodavateli elektrické energie.