• Detail firmy

LATOP spol. s.r.o.

Základní popis

Prodáváme kompletní sortiment pro topení, kotle na pelety, kamna na pelety, krbové vložky. Kompletní sortiment instalačního materiálu. Při instalaci kotle na pelety vám připravíme veškeré dokumenty potřebné k získání dotace.

Adresa

U Čápova dvora 2762
390 05 Tábor

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45022747
DIČ:  CZ45022747

Výrobky, činnosti

Elektrická topná tělesa

Kontaktní údaje

Telefon: +420 381 284 046
E-mail: mrackova.promax@gmail.com
E-mail: info@latop.cz
WWW: www.latop.cz

Kontaktní osoba

Jindřich Lachout - Jednatel

Mobil: +420 602 432 030

Šárka Lachoutová - Jednatel

Telefon: +420 381 257 598

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Energy Partner s.r.o.

Společnost realizuje prodej, montáž a servis tepelných čerpadel IVT. Pronájem elektrocentrál a jejich instalace zálohy UPS. Rekonstrukce elektrorozvoden a měření elektrické energie. Servis, revize a provoz fotovoltaických elektráren.

PROINSTAL s.r.o.

Provádíme veškeré vodoinstalatérské a topenářské práce. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti ústředního vytápění pro bytové, občanské i průmyslové stavby. Zabýváme se rovněž solárním vytápěním. Dodáváme topně systémy, tepelná čerpadla, vodoinstalaci.

DENIOS s.r.o.

Nabízíme kompletní program pro skladování a bezpečné zacházení s nebezpečnými látkami, likvidaci a čištění. Nabízíme výrobu zařízení pro skladování na volném prostranství, skladování v budovách, sorbenty, tankovací stanice, sběrny použitého oleje, zařízení pro skladování plynových lahví, ohřívací a chladící komory a boxy a mnoho dalšího.