• Detail firmy

IT SYSTEMS a.s.

Základní popis

Jsme českou softwarovou společností se sídlem v Č.Budějovicích, pobočkou v Praze a Brně. Zabýváme se vývojem a provozem softwarových řešení na základě požadavku zákazníka a implementujeme podnikové informační systémy Microsoft Dynamics.

Adresa

Kamarytova 2568
370 06 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25163868
DIČ:  CZ25163868
Rok založení:  1997

Výrobky, činnosti

Vývoj software na zakázku

vývoj softwaru dle požadavku zákazníka

Kontaktní údaje

Telefon: +420 387 004 004
Telefon: +420 387 004 007
E-mail: obchod@itsys.cz
E-mail: info@itsys.cz
WWW: www.itsys.cz

Kontaktní osoba

Ing. Václav Sabáček - Předseda představenstva

Veronika Chovanová, DiS. - Marketingový ředitel

Další firmy v oboru

Petr Jeník - Regulace turba

Opravujeme elektronické a elektromechanické části různých zařízení a strojů. Nabízíme opravu elektronické regulace turbodmychadel a opravu regulátorů. Kromě kvalitních a spolehlivých oprav částí strojů nabízíme také prodej repasovaných regulátorů. Kontaktujte nás pro veškeré informace.

AMBICA s.r.o.

Zabýváme se dodáním řešení Business Intelligence, Data Warehousing a CRM. Nabízíme řešení pro prezentaci dat, řízení výkonnosti, intuitivní vytváření sestav, podporu kritických aplikací, řešení pro snižování nákladů, řízení výkonnosti či podnikové platformy.

Libor Musil

Věnujeme se prodeji detektorů kovů a jejich příslušenství. Nabízíme detektory kovů pro amatéry i specialisty v různých cenových hladinách. Poskytujeme komplexní servis včetně zaškolení do obsluhy jednotlivých zařízení v terénu. Provozujeme zavedený e-shop a kamennou provozovnu v Českém Rudolci.