• Detail firmy

HESPERIA s.r.o.

Základní popis

Prodej spotřebního materiálu a doplňků pro kancelářskou i výpočetní techniku.

Adresa

Pražská 1258/30c
370 04 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25166573
DIČ:  CZ25166573

Výrobky, činnosti

Výpočetní technika - periferie

Kontaktní údaje

Telefon: +420 387 319 703
Telefon: +420 387 319 704
Fax: +420 387 319 706
E-mail: info@hesperia.cz
WWW: www.hesperia.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Merle - Jednatel

Ing. Dalibor Seidl - Jednatel

Dagmar Štěchová - Jednatel

Další firmy v oboru

MH PC Servis s.r.o.

Věnujeme se servisu výpočetní, správě PC sítí a tvorbě webových stránek. Nabízíme kompletní zajištění pozáručních i záručních servisů PC, notebooků, mobilních telefonů, konfiguraci WiFi sítí, routerů, modemů a instalace OS Dále kompletní zajištění PC sítí- konfigurace serverů, tiskáren, PC stanic, kamerových systémů a vzdálenou podporu. Mimo jiné poskytujeme také hostingové služby.

SuperLevnaPC

Zajišťujeme prodej nové, repasované a předváděcí výpočetní techniky. Dodáváme levné notebooky, stolní počítače, počítačové sestavy, LCD monitory, komponenty, tiskárny a různé příslušenství. Jsme přímí dovozci tohoto zboží do České republiky a díky tomu můžeme nabídnout ty nejlepší ceny na trhu. Nabízíme převážně značkové zboží od výrobců Dell, HP, Lenovo. Provádíme opravy a servis PC a notebooků.

ZM Servis, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní řešení v oblasti kopírovací a kancelářské techniky. Prodej, pronájem, leasing, záruční i pozáruční servis kopírek, tiskáren a faxů Konica, Minolta. Dodáváme spotřební materiál do kopírek i tiskáren - originální i recyklované náplně.