• Detail firmy

SL PLAST s.r.o.

Základní popis

firma se zabývá opravami a úpravami laminátových a plastových dílů na osobní a nákladní automobily, lodě, motocykly atd. a výrobou doplňků pro karavan kluby a autodoplňků na vozy ŠKODA 120, 130, Rapid a Favorit.

Adresa

Libnikovice 1
503 45 Jeníkovice

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48646687
DIČ:  228-7207013055

Výrobky, činnosti

Laminátové doplňky pro užitkové vozy

Kontaktní údaje

WWW: www.slplast.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Slezák - Majitel

Mobil: +420 608 245 931
E-mail: slezak@slplast.cz
Další firmy v oboru

VAPOS spol. s r.o.

Jsme výrobcem výklopných i pevných tažných zařízení k osobním vozidlům. Vyvíjíme a navrhujeme technologie a obráběcí stroje. Produkujeme zakázkovou výrobu přesných strojírenských součástí a vlastních obráběcích center.

AutoRing

Specializujeme se na internetový prodej autodílů a autodoplňků pro všechny značky aut. Naleznete u nás také nářadí a příslušenství pro zahradu. Pravidelně vytváříme nové akční nabídky, poskytujeme odborné poradenství a rychlé dodací lhůty.

AUTO GOLDCAR a.s.

Společnost AUTO GOLDCAR a.s., autorizovaný prodejce a servis vozů značky Škoda a servis automobilů všech značek, by ráda touto formou prezentovala své služby! V našem moderně vybaveném pracovišti naleznete prodej nových i ojetých vozů, kompletní servis vozů všech značek, prodejnu náhradních dílů a autopříslušenství, pneuservis, karosárnu a lakovnu, myčku a půjčovnu automobilů. www.autogoldcar.cz