• Detail firmy

UNIVER, spol. s r.o.

Základní popis

Prodej a servis garážové a autoservisní techniky včetně poskytování školení, projekčního poradenství a finančních služeb.

Adresa

Přepeřská 1809
511 01 Turnov

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  00529508
DIČ:  CZ00529508
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  25

Výrobky, činnosti

Vybavení pro autoservisy

Prodej a servis garážové a autoservisní techniky včetně poskytování školení, projekčního poradenství a finančních služeb.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 481 323 381
Mobil: +420 603 539 549
Fax: +420 481 321 272
E-mail: univer@univer.cz
WWW: www.univer.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaroslav Lhoták - Jednatel

Ing. Josef Lhoták - Jednatel

Miroslav Herrmann - Ředitel

Mobil: +420 603 704 199

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ODTAHOVÁ SLUŽBA PŘÍBRAM - Vojtěch VLK

Provozujeme odtahovou službu zejména ve Středočeském kraji - Příbram, Benešov. Zabýváme se přepravou vozidel do 3,5 t, dovážíme vozidla ze zahraničí. Aktuální nabídku dovezených aut naleznete na našich webových stránkách. Nabízíme autopříslušenství, denní svícení, autodoplňky. Kompletní nabídku autodoplňků a autopříslušenství naleznete v našem e-shopu.

Pneuservis - Jiří Šebera

Provozujeme pneuservis v Pelhřimově. Provádíme opravy poškozených pneumatik a duší, huštění pneumatik plynem, výměny pneumatik a ekologickou likvidaci opotřebovaných pneumatik. Prodáváme pneumatiky, disky a autobaterie na osobní a nákladní vozidla i na traktory. Dále zajišťujeme mechanické opravy vozidel, STK, laserovou geometrii, čištění a plnění klimatizací a další běžné autoservisní služby.

MOTOFAN Dariusz Michalski

MOTOFAN dlouhé zkušenosti s přívodem vzduchu, oleje, pohonné hmoty, kabinová, hydraulické a průmyslové použití v automobilovém průmyslu, zemědělství a stavebnictví. Jsme distributorem předních světových výrobců filtrů WIX filtry Filtron, MANN + HUMMEL, Donaldson, Baldwin, SF-FILTER, Parker a mnoho dalších. Jsme výrobcem stretch fólie.