• Detail firmy

Via Caroli s.r.o.

Základní popis

Společnost Via Caroli, s.r.o. je poradenská, reklamní, mediální a produkční agentura. Zastupujeme weby (např. CHIP.EU, energiebydlení.cz) v prodeji reklamy. V oboru marketingu a reklamy se pohybujeme již od roku 1991.

Adresa

Wolkerova 3/24
160 00 Praha 6 - Bubeneč

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46712194

Výrobky, činnosti

Reklamní, mediální a produkční agentura Via Caroli

Našim klientům poskytujeme profesionální služby v důležitých oblastech reklamy. Nabízíme poradenství a realizaci v oblasti internetové reklamy.

Kontaktní údaje

E-mail: dunovsky@viacaroli.cz
WWW: www.viacaroli.cz

Kontaktní osoba

Adam Dunovský - Ředitel

Mobil: +420 607 257 393
Další firmy v oboru

Oskar Hahn Agency s.r.o.

Umělecká agentura - uspořádáme pro Vás jakoukoliv kulturní akci, koncert, divadlo, firemní party či oslavu. Zajistíme vystoupení populárních umělců. Zprostředkujeme koncert nebo hostování umělců dle Vašich požadavků, včetně ozvučení a osvětlení kvalitní technikou. Nabízíme produkci reklamních kampaní, televizních programů, festivalů či koncertních turné. Jsme partnerem DIVADLA BROADWAY, a.s.

MOTOR, s.r.o.

Studio grafického designu se specializací na tvorbu log a řešení firemní identity. Naším hlavním zaměřením je design - obalový design, výroční zprávy, layout časopisů, lokalizace písem a corporate design. Sídlíme v Praze.

Business Media CZ, s.r.o.

Naše společnost nabízí především odborné tituly v odvětvích stavebnictví a architektury, dopravy a průmyslu. Velkou část portfolia tvoří populární tituly v oblasti bydlení a automobilismu. U odborných titulů se zaměřuje především na rozšiřování fundovaných a aktuálních informací, které pomáhají profesionálům při každodenní práci.