• Detail firmy

HERM s.r.o.

Adresa

Rooseveltova 1365
272 00 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47543493
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  10
Roční obrat:  7000000

Výrobky, činnosti

Dodávky staveb na klíč

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 244 549
Fax: +420 312 244 549
E-mail: info@herm-sro.cz
WWW: www.herm-sro.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zbyněk Dlouhý - Jednatel

Mobil: 777 283 201
Další firmy v oboru

ZAMARCOS s.r.o.

Zaměřujeme se na kompletní úklidové služby pro občanskou i komerční výstavbu. Provádíme stavební, zednické, sádrokartonářské či malířské práce. Realizujeme kompletní stavební úpravy bytů a domů. Zajistíme i úklid po stavebních pracích. Věnujeme se pokládce obkladů a dlažeb v interiéru i exteriéru. Nabízíme montáže sádrokartonových konstrukcí a příček.

AUTOPEPR s.r.o.

Zaměřujeme se na mezinárodní a vnitrostátní přepravu osobních automobilů, užitkových vozidel a karavanů. Disponujeme kamiony zn. Iveco, Renault, Avia, Mercedes a Scania, jejichž součástí jsou speciální nástavby pro přepravu vozidel. V oblasti přepravy vozidel máme bohaté zkušenosti. Neváhejte se na nás obrátit - vaše vozidlo přepravíme spolehlivě a profesionálně.

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.