• Detail firmy

EXPRES VÝTAHY KREJČÍ

Adresa

Ruská 475
250 88 Čelákovice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13746359
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  25

Výrobky, činnosti

Různé výtahy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 991 094
Mobil: +420 602 313 281
Fax: +420 326 991 094

Pobočky

VÝTAHY Čelákovice s.r.o.
Ul. Ruská 475
250 88 Čelákovice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

HOZ Holub s.r.o.

Naše firma nabízí pronájem stavebních strojů (stavební výtahy, pracovní plošiny a závěsné lávky). Součástí našich služeb je i montáž, opravy, servis a revizní zkoušky zdvihacích zařízení. Dále Vám nabízíme stavební zámečnictví. Máme moderně vybavené zámečnické dílny a všem našim klientům vyrobíme produkty na míru. Mezi naše nejčastější zámečnické práce patří kovovýroba na zakázku.

Miroslav Navrátil

Zajišťujeme montáž, kompletní servis a pronájem kvalitních stavebních výtahů GEDA německé výroby, určených jak pro přepravu materiálu, tak i pro přepravu materiálu a osob. Stavební výtahy GEDA splňují náročné normy EU a jsou schváleny a certifikovány pro provoz v ČR. Využití nacházejí především na stavbách, při rekonstrukcích, opravách střech a fasád domů. Jejich předností je úspora času a peněz.

Bestlift, spol. s r.o

Zabýváme se výstavbou, modernizací, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a travelátorů. Dodáváme elektrické lanové výtahy i hydraulické výtahy do bytových i nebytových objektů. Provádíme modernizace a kompletní výměny výtahů. V rámci servisu nabízíme opravy, provozní prohlídky, seřízení, mazání, čištění výtahů apod. Rovněž zabezpečujeme vyproštění osob, zvířat či nákladu z výtahu.