• Detail firmy

Michal Richtr, s.r.o.

Základní popis

Výroba, prodej, montáž a servis izolačního skla

Adresa

Mokrá 348
664 04 Mokrá

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26965071
DIČ:  CZ26965071
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  4
Roční obrat:  250000000

Výrobky, činnosti

Sklářské práce (speciální)

Kontaktní údaje

Telefon: +420 544 252 100
Mobil: +420 608 763 774
E-mail: izolacniskla@volny.cz
WWW: www.michalrichtr.cz

Kontaktní osoba

Michal Richtr - Majitel

Další firmy v oboru

Michal Bureš - Sklenářství

Specializujeme se na kompletní služby v oblasti zpracování a opracování skel. Vyrábíme vysoce kvalitní skleněné zábradlí vhodné do exteriérů i interiérů, moderní sprchové kouty, bezpečnostní skla na stroje s certifikací, bezpečnostní skleněné dveře, ohýbané sklo v mnoha různých variantách či akvária a terária až do několika tisíc metrů krychlových.

Jaroslav Effmert - Skelná huť

Zabýváme se zakázkovou výrobou foukaného skla. Naše skelná huť je zajímavá tím, že kromě výroby běžného sortimentu skla, nabízíme předvádění výroby skla pro veřejnost. Od září do listopadu a od února do června zapalujeme pec na sklo pro zájemce, kteří se chtějí se sklářským řemeslem seznámit blíže. Termín návštěvy si můžete zarezervovat na webových stránkách firmy. Těšíme se na Vás!

Tomáš Sedlák

Sklenářství Mělník zajišťuje veškeré sklenářské práce, od výroby a prodeje skla či výroby zrcadel na zakázku, až po zasklívání dveří, oken, výloh, balkonů, lodžií, skleníků. Vyrábíme skleněné desky, skleněné interiérové dveře, skleněné police, dvojskla, akvária. Provádíme broušení skla. Zastřešujeme pergoly. Nabízíme rovněž polykarbonát a plexisklo. Náš sortiment zahrnuje i příslušenství k oknům.