• Detail firmy

Profichip s.r.o.

Základní popis

Naše firma Profi-chiptuning nabízí chiptuning na profesionální úrovni. Optimalizací motorů neboli chiptuningem se zabýváme již řadu let.

Adresa

Hájecká 1163/13
618 00 Brno - Černovice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28354699
  • Služby

Výrobky, činnosti

Chiptuning

- chiptuning na profesionální úrovni.

Kontaktní údaje

E-mail: webmaster@profichip.cz
WWW: www.profi-chiptuning.cz/

Kontaktní osoba

Šimčík David

Mobil: +420 737 005 070
E-mail: webmaster@profichip.cz
Další firmy v oboru

Autoservis TOP s.r.o.

Poskytujeme komplexní klempířské a lakýrnické práce u různých druhů vozidel. Zajišťujeme leštění a voskování karoserie, výměnu autoskel, čištění interiérů vozidel, ruční mytí vozidel, kompletní vyřízení pojistných událostí, renovace autolaků, antikorozní nástřik a voskování dutin karosérie.

VÝTAHY Tempír s.r.o.

Zajišťujeme montáž, servis, opravy, modernizace a revize všech druhů výtahů. Dodáváme osobní výtahy do nosnosti 2000 kg, nákladní výtahy s nosností do 6500 kg, i malé nákladní výtahy, např. pro provozy prádelen nebo jídelen apod. Provádíme rovněž opláštění výtahových šachet. Vlastníme certifikát ISO 9001:2001. Další činností, kterou se zabýváme, je pneuservis.

KaP trans servis, s.r.o.

Jsme přepravní firma zabývající se přepravou zboží (balíky a palety) po většině vnitrostátní. A to dodávkovými vozidly převážně Iveco Daily, s nosností 1,5 t a kubaturou nákladu kolem 17m3. Nabízíme službu, která má VYTĚŽOVACÍ charakter.