• Detail firmy

DKV ČESMAD s.r.o.

Základní popis

Mezinárodní servisní tankovací karty DKV, VIAcard,rezervace trajektů pro nákladní dopravu, povolení pro nadměrnou přepravu.

Adresa

Žerotínova 38, P.O.BOX 147
130 11 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15270076
DIČ:  CZ15270076
Rok založení:  1991
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kreditní karty

- DKV, VIACARD

Kontaktní údaje

Telefon: +420 221 990 111
Fax: +420 221 990 112
E-mail: info@cesmad.cz
WWW: www.cesmad.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Šťava - Prokurista

RNDr. Ondřej Pavlík - Jednatel

Další firmy v oboru

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.

EU-Credit s.r.o.

Poskytujeme komplexní servis pro malé, střední a velké firmy - finanční a ekonomické poradenství včetně hypoték, úvěrů, Ready made. Díky našim profesionálním službám na klíč, získáte nejenom časovou, ale i finanční úsporu. Naši specialisté své práci rozumí a o vše se postarají za Vás.

Comvia Bus s.r.o.

Naše společnost zajišťuje pronájem tuzemských i zahraničních autobusů. Poskytujeme služby mezinárodní a tuzemské dopravy, jejichž součástí je rovněž smluvní doprava zaměstnanců a incomingová doprava.