• Detail firmy

MITEK INDUSTRIES spol. s. r. o.

Základní popis

Základní součástí naší nabídky je strojní technologie, software a spojovací prvky pro výrobu a montáž dřevostaveb a vazníkových kosntrukcí.

Adresa

Drážní 7
627 00 Brno - Slatina

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49436996
DIČ:  CZ49436996

Výrobky, činnosti

Strojní vybavení pro výrobu vazníkových konstrukcí

Rámovací stoly, oplášťovací stoly, otáčecí stoly, pily, lisy,...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 531 022 278
Telefon: +420 531 022 272
Fax: +420 531 022 276
E-mail: mitek@mitek.cz
WWW: www.mitek.cz

Kontaktní osoba

Ing. Antonín Kyncl - Jednatel

Mobil: +420 602 710 272

Ing. Michal Bednář

Další firmy v oboru

MARTING, s.r.o.

Specializujeme se na konstrukci a výrobu zařízení pro automatizaci a mechanizaci výroby. Dodáváme pásové, válečkové, řetězové, řemenové, modulární, drátěné a speciální dopravníky, šnekové separátory vtoků, dopravní, spediční, výrobní a montážní linky, třídící klapky a skluzy, kuličkové stoly, polohovací plošiny, zásobníky, násypky a bezpečnostní hrazení. Zajišťujeme dodávky ND a servis dopravníků.

HORTISCENTRUM s.r.o.

Projekce, realizace a údržba zeleně včetně terénních úprav a kácení stromů. Zahrada - zahrady na klíč, zakládání trávníků (trávníky), vodní plochy - jezírka, pergoly, závlahové systémy. Zahradní centra v Židlochovicích a v Čáslavi.

AMTECO spol. s r.o.

Dodáváme technologické linky pro dopravu, průmyslové váhy a dávkovací zařízení sypkých materiálů. Prodáváme pásové dopravníky, šoupátkové uzávěry, komorové podavače a navazující skluzové váhy. Nabízíme zařízení pro navažování a dávkování sypkých materiálů, pneumatickou dopravu pro sypké materiály, pásové podavače vážící, posuvná zařízení pro železniční vlečky.