• Detail firmy

OMEGA DESIGN s. r. o.

Základní popis

Navrhujeme loga, grafický i obalový design, prospekty a tiskoviny. Nabízíme webdesign, tvorbu webových stránek i optimalizaci.

Adresa

Charvatská 2
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64507785
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  8

Výrobky, činnosti

Grafické studio

Kontaktní údaje

Telefon: +420 533 435 150
E-mail: info@omegadesign.cz
WWW: www.omegadesign.cz

Kontaktní osoba

Petr Humlíček - Jednatel

Další firmy v oboru

MARAIS, s.r.o.

Nabízíme služby reklamní agentury. Zajišťujeme kompletní servis v oblasti prezentace firem - reklamní kampaně, reklamní tiskoviny a akce. Organizujeme firemní akce a teambuildingy na míru, pronajímáme lodě a jachty po celém světě a zajišťujeme kapitánské a jachtingové kurzy.

E-kom Promotion, s.r.o.

Zbýváme se komplexním řešením internetové propagace. Specializujeme se především na internetovou reklamu a marketing. Zpracujeme analýzy, vhodným marketingovým mixem zvýšíme prodej, navrhneme Vám firemní nebo obalový design a zaměříme se i na UX design. Máme dlouholeté zkušenosti s tvorbou webových stránek, aplikací na míru a zakládáme si na individuálním přístupu a budování vztahu se zákazníky.

STANDS AND DESIGN s.r.o.

Kreativní design studio se zaměřením na atypické i systémové veletržní expozice, design komerčních prostor i průmyslových výrobků. Ročně nakreslíme více než 150 expozic, z nichž je velká část k vidění na českých i zahraničních veletrzích. Součástí zakázky může být i výrobní dokumentace. Poskytujeme praxi studentům architektury a designu.