• Detail firmy

NEWAG spol. s r.o.

Adresa

Vestecká 104
252 41 Hodkovice

Okres: Hlavní město Praha
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49243624
DIČ:  CZ49243624
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  9
Roční obrat:  30000000

Výrobky, činnosti

Servisy pro opravy kancelářského vybavení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 221 528
Fax: +420 241 402 581
E-mail: info@husky.cz
E-mail: info@newag.cz
WWW: husky.cz
WWW: www.newag.cz

Kontaktní osoba

ing. Jiří Najman - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. Josef Houdek

Specializujeme se na dodávky garážových a průmyslových vrat, vjezdových brán, pohonů pro vrata a brány, plotových systémů, plastových oken, rolovacích systémů, římských rolet, látkových rolet, markýz, hliníkových pergol, sítí proti hmyzu, centrálních vysavačů, shozů na prádlo.

HYLA Group s.r.o.

Firma HYLA GROUP s.r.o. je výhradním dovozcem a prodejcem přístrojů HYLA do ČR. Provádíme také jejich servis a opravy včetně dodávek náhradních dílů. Přístroje HYLA pracují na principu voda - rotační samočistící separátor. Používají se jako rychlé a důkladné čističky vzduchu a multifunkční vodní vysavače. Nekupujete filtry ani sáčky. Jsou jednoduché, s dlouhou životností kolem 20 let.

František Sirotek

Nabízíme služby v oblasti prodeje, servisu a pronájmu mycí, úklidové a čistící techniky renomovaných výrobců. V našem sortimentu jsou Vám k dispozici vysokotlaké čističe, mycí boxy a mycí linky, průmyslové vysavače, čističe koberců, zametací stroje, profesionální a nano autokosmetika, odvlhčovače vzduchu, parní čističe apod. Ke všem strojům dodáváme nejrůznější volitelné příslušenství.