• Detail firmy

REVENO marketing s.r.o.

Základní popis

Společnost REVENO marketing s.r.o. se úzce specializuje na realizaci PPC kampaní v sytémech Google Adwords, Seznam SKLIK a sociální síti Facebook.

Adresa

Kuršova 981/6
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  03464156
DIČ:  CZ03464156
Rok založení:  2014
Počet zaměstnanců:  1
  • Služby

Výrobky, činnosti

PPC kampaně

Kontaktní údaje

E-mail: info@reveno.cz
WWW: www.reveno.cz

Kontaktní osoba

Daniel Mikula

Mobil: +420 776 257 126
E-mail: info@reveno.cz
Další firmy v oboru

A-WebSys, spol. s r.o.

Společnost A-WebSys, spol. s.r.o. nabízí komplexní služby v oblasti internetových aplikací a tvorby webových prezentací. Hlavní náplní společnosti A-WebSys je tvorba rozsáhlých internetových aplikací, webových prezentací a internetový marketing.

NEON Burianová, s.r.o.

Světelná a nesvětelné plastická loga a nápisy prosvětleny LED diodami. Nápisy z neonových trubic. Světelné panely a výstrče prosvětleny LED diodami nebo zářivkami. Dále nápisy z tvrzeného polystyrenu, tisk plakátů, polepy výloh, velkoplošný tisk a polep aut. Vše pro vaši reklamu od návrhu přes výrobu a montáž. Servis po celou dobu životnosti.

Radomír Havlík - Premiera Sweet

Vyrábíme a dodáváme reklamní sladké a slané zboží dle Vašeho návrhu. Nabízíme reklamní cukrovinky, reklamní bonbóny, reklamní lízátka, reklamní čokolády, reklamní žvýkačky, reklamní želatinové bonbóny, reklamní balení kávy a mnoho dalšího. Zabýváme se výrobou reklamních krabiček, obalů a UV tisk plechovek.