• Detail firmy

ACTAPOL, spol. s r.o.

Základní popis

Nabídka úklidu kanceláří a hal, úklid po řemeslech a speciální úklidové práce. Provádění čištění a mytí. Nabídka čisticích a úklidových prostředků.

Adresa

Družstevní 7113/12
360 17 Karlovy Vary

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25205412
DIČ:  CZ25205412

Výrobky, činnosti

Strojové čištění podlah

Kontaktní údaje

Telefon: +420 353 561 240
Mobil: +420 777 822 722
E-mail: lubomir.husak@actapol.cz
WWW: www.actapol.cz

Kontaktní osoba

Lubomír Husák - Jednatel

Mobil: 777 822 722

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.

MOBEST, a.s.

Stavební společnost Mobest a.s. - specialista na suchou výstavbu. Sádrokartonové konstrukce včetně podhledů jak ze SDK, tak z minerálních, akustických či hygienických podhledů. Firma se také zabývá zateplením obytných budov. Působíme v ČR a na Slovensku.

VÁCLAV BULÍK

Naše společnost poskytuje kompletní stěhovací a dopravní služby. Nabízíme vnitrostátní i mezinárodní autodopravu, stěhování firem, bytů i kanceláří, vyklízecí služby, dodávkovou autodopravu, stěhování těžkých břemen a klavírů, výstavbu sádrokartonových příček, výrobu a montáž nábytku apod.