• Detail firmy

THT MUZIC TECHNIC

Adresa

Klášter nad Jizerou 6
294 15 Klášter Hradiště nad Jizerou

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61111864
Rok založení:  1996

Výrobky, činnosti

Přepravní boxy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 773 222
Mobil: +420 602 254 495
Fax: +420 326 774 305
E-mail: tvrznik@thtmusic.cz
WWW: www.thtmusic.cz

Kontaktní osoba

Břetislav Tvrzník - Majitel

Další firmy v oboru

ATYPICKÉ DŘEVĚNÉ OBALY - Ing. Pavel Hynek

Zajišťujeme prodej a výrobu dřevěných atypických palet a dřevěných obalů. Dodáváme i tepelně ošetřené dřevěné palety, jednorázové palety nebo palety prosté vratné. Nabízíme řezivo, piliny, ořezy, štípaná polena a mnoho dalšího.

PDS Benešov s.r.o.

Nabízíme stavby rodinných domů na klíč či kompletní rekonstrukce malých i velkých objektů. Zajišťujeme prodej dřeva a plošných materiálů ze dřeva a kování. Dodáváme palubky, OSB desky, laminátové LTD desky, nábytkové kování, kuchyňská dvířka a desky, nábytkové hrany a mnoho dalšího. Realizujeme formátování a olepování hran, zateplování rodinných domů, výstavbu hal na klíč.

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.