• Detail firmy

Irena Šimíková

Základní popis

Tiskneme sítotiskem levně textil - pracovní oděvy i ušité a zateplené, trika, dresy, čepice a jiné. Malé série už od 1 kusu. Možno potisknout i do 24 hod. Včetně graf. zpracování. Potisk je trvanlivý vůči praní i žehlení. Zhotovujeme také výšivky.

Adresa

Jeronýmova 10
615 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10556192
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  2
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Potisk reklamních předmětů

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 964 393
E-mail: info@potisk-tricek-odevu.cz
WWW: www.potisk-tricek-odevu.cz
Další firmy v oboru

Boháček-sport.cz s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou sportovních dresů, sportovního oblečení a termoprádla. Jsme oficiálním výrobcem CCM. Dodáváme fotbalové dresy, hokejové dresy, cyklistické dresy, termoprádlo, dresy na rugby, motokrosové dresy, oděvy pro volný čas či pro reklamní účely. Nabízíme výrobu sportovního oblečení a sportovních dresů na zakázku z těch nejkvalitnějších materiálů a potiskem dle přání klienta.

Lubor Dubšík

Naše společnost je 2. největším zpracovatelem PVC v České republice. Specializujme se na výrobu kvalitních autoplachet a krycích plachet na zakázku. Novou plachtu Vám vyrobíme do osmi hodin a poškozenou opravíme na počkání. Součástí poskytovaných služeb je zhotovení reklamního potisku na autoplachty a krycí plachty. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

HEDA export-import, spol. s r. o. - dřevěné hračky a loutky

Nabízíme velkoobchodní a maloobchodní prodej českých dřevěných hraček, loutek, maňásků, loutkových divadel, didaktických pomůcek Montessori, bytových a módních doplňků a smaltovaných šperků. Hlavním sortimentem jsou loutky všech velikostí a materiálů, pohádkové i známých postaviček Spejbla, Hurvínka a Máničky vyráběné v licenci a se souhlasem Divadla Spejbla a Hurvínka v Praze.