• Detail firmy

KARTONÁŽ VŠEKAR - Ludvík Kokrment

Základní popis

Vyrábíme dle Vašich rozměrů, kusové i tisícové série v krátké lhůtě. Nabízíme luxusní potahovanou kartonáž, kazety se zámky, vzorkovnice a krabice šité. Potah papírem i flockem, saténové, molitanové, sametové výplně. Tiskneme i loga.

Adresa

Novoveská 650/6
446 01 Jablonec nad Nisou

Okres: Louny
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16429991
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  10

Výrobky, činnosti

Kartonáž

Kontaktní údaje

Telefon: +420 483 318 055
Fax: +420 483 318 055
E-mail: kartonaz.kokrment@volny.cz

Kontaktní osoba

Kokrmentová

Ludvík Kokrment - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Petr Martínek - PM Servis

Zajišťujeme dodávku polygrafických výrobků zejména pro firemní klientelu. Navrhujeme, tiskneme a dodáváme firemní tiskopisy, bloky, letáky, prospekty, brožury, spisové desky, kalendáře, katalogy, samolepící etikety, papírové tašky, obaly a krabice. Dbáme na maximální servis a kvalitu provedení.

BILL, s. r. o.

Výroba obalů z lepenky, kartonů i kartonplastů. Poskytujeme vakuové lisování, tvarování plastů, kryty točitých částí strojů

LBT Group, s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu a dodávku přepravních a skladovacích obalů dle požadavků klienta. Nabízíme přepravní papírové obaly, přepravní obaly ze dřeva, fóliové obaly, lepenkové obaly, obalové materiály z plastu či obaly s pěnovou výplní. Realizujeme návrhy obalů a obalového materiálu. Poskytujeme doplňkové služby přidané hodnoty: logistické služky, kompletace a balení zboží.