• Detail firmy

ŠTENCEL TRANSPORT, s.r.o.

Základní popis

Zajištění vnitrostátní a mezinárodní nákladní automobilové dopravy včetně spedice.

Adresa

K Rybníčkům 334
747 81 Otice

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47666307

Výrobky, činnosti

Nákladní doprava

Kontaktní údaje

Telefon: +420 553 791 141
Telefon: +420 553 791 147
Mobil: +420 602 531 668
E-mail: stenceltranspo@volny.cz
WWW: www.stenceltransport.cz

Kontaktní osoba

Ing. Josef Štencel - Jednatel

Další firmy v oboru

1. RTA spedice, s.r.o.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy a zasilatelství. Disponujeme vlastním vozovým parkem a našim klientům poskytujeme bezplatný poradenský servis pro zajištění optimálních možností realizace jejich přepravních požadavků.

interdoor s.r.o.

Specializujeme se na zakázkovou kovovýrobu, zpracování plechů a ocelových profilů, oceli a nerezové oceli, mokré a práškové lakování, svařování v ochranné atmosféře, galvanické a žárové zinkování, dělení materiálu a příprava komponentů, zámečnickou výrobu a vnitrostátní a mezinárodní dopravu včetně přepravy osob. Dále také poskytneme skladové výrobky pro Vaše zboží. Budeme se těšit na spolupráci.

HT TRUCK s.r.o.

Poskytujeme profesionální služby v oblasti silniční nákladní dopravy na území EU i ostatních států Evropy, včetně vnitrostátní dopravy. Naší činností je sklápěčková přeprava sypkých materiálů, přeprava strojů a zařízení a kamionová doprava nad 20 000 kg. Provádíme i servis nákladních vozidel, pneuservis, prodej ND. Jako stále se rozvíjející firma nabízíme nově i zemní práce a prodej kameniva.