• Detail firmy

Troneček Jaroslav

Základní popis

Provádím zednické a obkladačské práce

Adresa

Sabinova 2
616 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68668392

Výrobky, činnosti

zednické a obkladačské práce

Provádím rekonstrukce bytů,koupelen a bytových jader,montáž interierových dveří,podlahářské práce,výměnu vstupních dveří atd.

Kontaktní údaje

E-mail: info@tronecek.cz
WWW: www.tronecek.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Troneček

Mobil: +420 776 397 679
E-mail: info@tronecek.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DAVSON PLOTY

Provádíme kompletní servis, dodávku a montáž oplocení na klíč - drátěné oplocení PVC, zinek, dřevěné a průmyslové oplocení, podezdívky, brány na elektrický pohon. Dále dodáme zámkovou dlažbu, okapové chodníky, zámečnické práce, zábradlí, mříže. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich internetových stránkách.

BUILD POINT s.r.o.

Jsme společnost zabývající se kompletní nabídkou všeho, co se týká staveb. Poskytneme vám potřebný materiál, ochranné pomůcky a oděvy či uskutečníme vaše přání v realitu a postavíme vám váš dům snů od A až do Z.

SBD, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Rekonstruujeme rovněž parovody. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám", na základě našeho členství v SOD (Seznam odborných dodavatelů). Našimi zákazníky jsou přední české firmy a organizace.