• Detail firmy

Petřek - gumárenská a strojní výroba

Adresa

1. máje 302 (Areál ZD Paseka)
783 86 Dlouhá Loučka

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61621111

Výrobky, činnosti

Broušení kovů

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 845 304
Fax: +420 585 037 001
E-mail: mail@petrek-info.cz
WWW: www.petrek-info.cz

Kontaktní osoba

Ludvík Petřek - Jednatel

Telefon: 603 845 304
E-mail: mail@petrek-info.cz
Další firmy v oboru

KOVO SKŘIPEC, s.r.o.

Od založení firmy se zabýváme třískovým obráběním železných i neželezných kovů a plastů. Máme široký strojový park s velkým množstvím i atypických nástrojů a příslušenství a tak svým zákazníkům můžeme nabídnout obrábění tvarově velmi složitých i rozměrných součástí. Nabízíme kusovou, malosériovou nebo sériovou výrobu. Výrobu provádíme dle projektové dokumentace nebo vzorového výrobku zákazníka.

HAJDO spol. s r.o.

Specializujeme se na konstrukce, projekce a výrobou strojů a zařízení. Nabízíme soustružení, vyvažování, dělení vodním paprskem, CNC ohýbání trubek, svařování a zámečnickou výrobu. Vyrábíme kvalitní kardanové hřídele, armované hadice, papírenské stroje a hydraulické trubky.

STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

Nabízíme zakázkovou strojírenskou výrobu velmi širokého rozsahu. Výroba se dělí na zámečnický provoz a na obrobnu. V zámečnickém provoze nabízíme od drobných zámečnických prací až po kompletní stavbu strojů a svařenců do hmotnosti 10 tun. Obrobna disponuje rozsáhlým strojním vybavením od soustruhů, frézek, obráběcích center až po frézky portálové, horizontální vyvrtávačky a svislé soustruhy.