• Detail firmy

2 THETA ASE s.r.o.

Základní popis

dávky laboratorních přístrojů a vybavení: - provozní a přenosné analyzátory - vybavení pro mikrobiologické laboratoře (termostaty, počítačky kolonií bakterií, zařízení pro odběr a úpravu vzorků k analýze - plastové výrobky (digestoře, klimatizovan

Adresa

Jasná 307
737 01 Český Těšín

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25867032
DIČ:  369-25867032
Rok založení:  1990

Výrobky, činnosti

Vybavení pro laboratoře a školní učebny

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 720 747
E-mail: 2theta@2theta.cz
WWW: www.2theta.cz
Další firmy v oboru

K+R PRINT, s.r.o.

Firma je zaměřena hlavně na flexotisk a hlubotisk obalů, a to od dodávek výrobních, konfekčních strojů, přes tiskové formy a náhradní díly, až po další spotřební materiál. V povolování zastupovaných zahraničních firem máme pro Vás potřebné know-how.

BTL sp. z o.o. Zakład Enzymów i Peptonów

Spolupráce s vysokými školami v Lodži a výzkumných center z celé země bylo možné se zaměřit na mikrobiologickou profilu závodu. Společnost BTL tým lidí s velkou zkušeností, že každý den se provádí společný cíl, kterým je plná spokojenost zákazníka.

Chironax, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme především tuzemskou zdravotnickou techniku, ale i zahraniční přístrojovou technologii. Zajišťujeme dodávky zdravotnických přístrojů a zařízení na klíč, včetně odborné montáže, záručního a pozáručního servisu a poradenství. Poskytujeme také pronájem zdravotnické techniky. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.